ART / Lithographs / Litographs in colors 15553245
nr 1555 3245
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
3 pcs, Curt Sjöberg (1911-1987), Sweden, Vintersport i Trosa, 50x40 cm, litograph in colors, outer dimensions including frame: 68x58 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st, Curt Sjöberg (1911-1987), Sverige, Vintersport i Trosa, 50x40 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 68x58 cm. Signerad
Curt Sjöberg, Swedish painter born 1911, dead 1987.
SEK 150
Monday August 14 2023
at 18:16:45
8/8 17:16:19
100 kr
11/8 20:05:57